Naši lektoři

V naší Zelené louce se potkáte s těmito lektory:

Radka Svatošová
lektorka

Zajímá se především o bylinářství v kontextu původních slovanských a keltských tradic a o využívání našich místních bylin.

Vláďa Vytásek
lektor

Své žáky učí praktickému poznávání a použití bylin a zároveň je vede k lásce ke všemu živému.

Jelena Vedrussa
lektor

Jelena Vedrussa (Juránková) je sibiřská mystička, která se věnuje ženským tématům, metodám a dávným cvičením k uzdravení těla a duše, jako například stará očistná gymnastika na hormonální systém a čakry, energetická centra či gymnastika krásy. Do svých kurzů zahrnuje i prvky jógy.

Svitlana a Petr Hradilovi
lektor

Petr i Svitlana se věnují udržování slovanských tradic, tématům rodiny a rodoladu.

Jan Kroča
Energie krajiny a Tarot

Specialista na energie krajiny a Tarot. Působí jako průvodce po léčivých místech. Vystudoval historii a zajímá se skryté dějiny a tajemství.

Zbyněk Mlčoch
Lékař - neurolog

Tvůrce největšího webu o bylinkách, zkušený lektor, výrobce tinktur a hlavně nadšený bylinkář.

Gabriela Benešová
lektorka

Vede semináře zaměřené na psychologicko-spirituální témata a meditační kurzy a pobyty.

Petr Soldán
lektor

Petr Soldán je moravský léčitel, diagnostik a duchovní učitel. Věnuje se nejen léčitelství, ale také výrobě květových esencí. Na jeho cestě mu pomáhají bytosti přírody, s kterými je v úzkém kontaktu, radí se s nimi a komunikuje.

Bára Zárubová
Barbora Zárubová
lektorka

Průvodkyně ženskými kruhy, lektorka orientálního a spontánního tance, psycholožka a psychoterapeutka. Jejím posláním je tvořit pro ženy bezpečné prostředí, ve kterém se mohou vnímat, opečovat se, přijmout a vidět svou krásu a jedinečnost.

Hana Fedora Smejtková
lektorka

Ing. Hana Fedora Smejtková je terapeutka těla a duše. Zabývá se reflexní terapií a čínskou medicínou.

Jana a Marek Víťazkovi
lektoři

Oba dva vystudovali Mendelovu zahradnickou univerzitu v Brně, fakultu zahradnickou v Lednici na Moravě. V roce 2006 založili společně firmu “Barevné zahrady”, která se zabývá projekty a realizací zahrad a zahradní architektury.

Hana Sekaninová
lektorka

Hanka Sekaninová pracuje ve zdravotnictví a je bylinkářka tělem i duší. Věnovala se studiu fytoterapie a dietetiky dle čínské medicíny na Škole alternativního umění v Brně.

Dáša Jandurová
lektorka

Být věčně mladá, krásná a zářící – to je asi přání většiny žen.

Iva Chaloupková
lektorka

Ivona Chaloupková je vzděláním a původní profesí doktorka práv. Sama na sobě si vyzkoušela, že cesta ke zlepšení zdraví vede přes tři pilíře: jsou to psychika, pohyb a strava.

Tereza Tejklová
lektorka

V profesním i soukromém životě se věnuje houbám. Snaží se lidem ukázat, že na houby se nemusí chodit jen na podzim a že existují i jiné jedlé druhy než hřiby.

    Košík