Naše benefity

Proč byste měli navštívit naše kurzy?

 1. Organizujeme pobyty v přírodě

  Rádi byste měli čas jen sami pro sebe a pro svůj koníček? Potřebujete si po práci odpočinout a užít si pohodlí? Nechcete si vozit sebou trvanlivé potraviny a dělit se o společné toalety? U nás je o všechno postaráno. Pro naše kurzy a víkendové pobyty vybíráme krásné přírodní lokality a klidné a příjemné ubytování. Samozřejmostí jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením a možnost snídaní, teplých obědů a večeří.

 2. Naučíme Vás hledat a zpracovat léčivé byliny

  Nejste si jisti, co vlastně můžete v přírodě sbírat? Při našich bylinkových vycházkách se bezpečně naučíte poznávat spousty léčivých rostlin.

 3. Na našich workshopech si produkty vyrobíte a odnesete

  Pořád nevíte, jak bylinky zpracovávat? Na našich workshopech a kurzech si to sami vyzkoušíte a hotové výrobky si odnesete domů.

 4. Lidé se k nám vrací

  Nechcete kupovat "zajíce v pytli"? S pořádáním kurzů máme dlouholeté zkušenosti. Mluví za nás příznivé ohlasy účastníků a to, že se na naše kurzy stále rádi vracíte. Většina našich akcí je zaplněna s velkým předstihem. Storno podmínky máme nastaveny tak, abyste se nemuseli bát, že o svou platbu přijdete například v případě nemoci.

 5. Pomůžeme s organizací Vaší účasti

  Bydlíte daleko od místa konání našich akcí a nemáte se k nám jak dopravit? Organizujeme spolujízdy a sdílení aut s dalšími účastníky. Rádi Vám pomůžeme také s odvozem od nádraží či od autobusu. Ubytování je na našich akcích vždy k dispozici nebo Vám jej rádi zajistíme.

 6. Jsme na stejné vlně

  Máte obavy z nových setkání? Na našich kurzech se potkáte s podobně naladěnými lidmi, mezi kterými se budete cítit stejně dobře jako my. 🙂 Bonusem našich akcí je vzájemná výměna bylinkových zkušeností, receptů a rostlinek.

Naše benefity
  Košík